Savvaļas lieta poza

Wild Thing pozīcija, vai Camatkarasana, ir jogas vingrinājums, kas atver krūtis, stiepj plecus un gurnus, kā arī palīdz uzlabot līdzsvaru. Šis dinamisks atpakaļlocījums sniedz brīvības sajūtu, stiprina augšējo ķermeni un uzlabo mugurkaula elastību. Wild Thing ir enerģiju sniedzoša pozīcija, kas arī palielina plecu un roku spēku.

Tehnika un izpilde

Lai pareizi izpildītu Wild Thing, sekojiet šiem soļiem:

  1. Sākt pozīcijā Uz leju vērstā suns.
  2. Paceliet labo kāju augšup pozīcijā Trīs kāju suns, un atveriet gurnu uz labo pusi.
  3. Salieciet labo ceļu un novietojiet kāju aiz sevis, lai tā nolaistos uz grīdas, kamēr jūsu labā roka paceļas un krūtis atveras pret debesīm.
  4. Turiet kreiso roku stabilu un pārliecinieties, ka jūsu kreisā kāja ir spēcīga un aktīva.
  5. Turiet pozīciju 5-10 dziļos elpas vilcienos, un pēc tam atkārtojiet pretējā pusē.

Parastas kļūdas Wild Thing pozīcijā

Šeit ir dažas tipiskas kļūdas, kuras jāizvairās Wild Thing:

  • Pārāk liela sv weights uz plaukstas locītavas: Pārliecinieties, ka svars tiek vienmērīgi sadalīts starp plaukstām un kājām, lai izvairītos no liekas slodzes uz plaukstas locītavām.
  • Krūšu nepietiekama atvēršana: Koncentrējieties uz pilnīgu krūšu atvēršanu, paceļot augšo roku augstu pret griestiem un radot vietu plecos.
  • Vāja gurnu atvēršana: Atcerieties pilnībā atvērt gurnus, lai iegūtu pilnu stiepšanos un iesaisti gurnu locītājos un kvadracīpsos.

Variācijas un modifikācijas

Gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogistiem ir vairākas iespējas pielāgot Wild Thing:

  • Iesācējiem: Ja nejūtaties droši pozīcijā, varat turēt gurnus zemāk un saglabāt kontaktu ar abām kājām uz grīdas papildu atbalstam.
  • Progresīviem dalībniekiem: Lai iegūtu dziļāku stiepšanos, mēģiniet izstiept pacelto kāju un pāriet pilnīgā atpakaļlocījumā.

Pārejas un elpošana

Wild Thing pozīcijā ir svarīgi koncentrēties uz dziļām, kontrolētām elpām. Ieelpojiet, kad atverat krūtis, un lēnām izelpojiet, kad atgriežaties uz leju vērstā sunī. Turiet pozīciju 5-10 elpās katrā pusē.

Tilbage til blog