Tricepss stiepšanās

Triceps Stretch ir efektīva vingrinājums, lai atšķetinātu un izstieptu muskuļus aizmugurē pie elkoņa. Šis vingrinājums ir īpaši noderīgs tiem, kas veic spēka treniņus vai vēlas uzlabot roku un plecu elastību.

Kā pareizi veikt Triceps Stretch

Šeit ir soli pa solim ceļvedis, kā pareizi veikt Triceps Stretch:

  1. Stāviet taisni vai sēdiet ar taisnu muguru un atslābinātiem pleciem.
  2. Izstiepiet vienu roku uz augšu, salieciet elkonis, lai jūsu roka nonāktu aiz galvas un mēģiniet sasniegt to starp lāpstām.
  3. Izmantojiet pretējo roku, lai uzmanīgi spiestu elkonis vēl tālāk aizmugurējā, lai pastiprinātu izstiepšanu.
  4. Turiet izstiepšanu 20-30 sekundes un pēc tam atkārtojiet otrai rokai.

Tipiskas kļūdas pie Triceps Stretch

Lai izvairītos no traumām un maksimāli izmantotu izstiepšanu, jums vajadzētu izvairīties no šādu kļūdu veikšanas:

  • Mugura noliekas uz priekšu: Daudzi saliecas augšējo ķermeni uz priekšu, kas var samazināt izstiepšanas efektivitāti. Turiet muguru taisnu un stabilu.
  • Galva nospiesta uz priekšu: Izvairieties no galvas spiešanas uz priekšu. Turiet galvu neitrālā pozīcijā, lai koncentrētos uz tricepsām.
  • Pārspriegums: Izvairieties no elkoņa pārāk stingras spiešanas. Izstiepšanai jābūt komfortablai un nedrīkst izraisīt sāpes.

Variācijas un pielāgojumi Triceps Stretch

Ja vēlaties mērķēt uz konkrētām jomām vai padarīt izstiepšanu pieejamāku, jūs varat izmēģināt šīs variācijas:

  • Stāvošā tricepsa izstiepšana pie sienas: Stāviet ar muguru pret sienu, salieciet roku un spiediet elkoņu pret sienu, lai nodrošinātu papildu atbalstu un stabilitāti.
  • Guļošā tricepsa izstiepšana: Guļiet un izstiepiet roku aiz galvas, turēt elkonis ar pretējo roku. Šī variācija ir relaksētāka un prasa mazāk līdzsvara.

Atkārtojumi un ieteikumi

Turiet katru pusi 20-30 sekundes un atkārtojiet 2-3 reizes. Veiciet vingrinājumu katru dienu vai pēc treniņa, lai samazinātu spriedzi tricepsā un uzlabotu elastību.

Elpošana vingrinājuma laikā

Atcerieties elpot mierīgi visā izstiepšanā. Elpojiet dziļi iekšā, kad ieejat izstiepšanā, un lēnām izelpojiet, lai palīdzētu muskuļiem atslābināties un iegūt dziļāku izstiepšanu.

Tilbage til blog